NASZE DZIAŁANIA WSPIERAJĄ:

polskie konie
bezdomne psy
bezpańskie koty
zwierzęta gospodarskie
schroniska
zwierzęta dziko żyjące

Tworzymy największy azyl dla koni w Europie. Pod naszymi skrzydłami znajdują się jednak wszystkie gatunki zwierząt, które wymagały wsparcia. Prowadzimy kilka ośrodków na terenie których - poza końmi - opiekujemy się psami, kotami, osłami, świniami, lamami, kozami, baranami i wieloma innymi. Aktywnie, od wielu lat, wspieramy też finansowo i merytorycznie polskie schroniska i organizacje pro zwierzęce. Sukces naszych działań, to przede wszystkim Ty. Bez Twego wsparcia to, co robimy, nie było możliwe.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ!

tel. 535 162 322

tel. 518 569 488

NASZE SUKCESY

OCALONYCH KONI
WOLONTARIUSZY
DARCZYŃCÓW
HERBAT

Tworzymy największy azyl dla koni w Europie. Pod naszymi skrzydłami znajdują się jednak wszystkie gatunki zwierząt, które wymagały wsparcia. Prowadzimy kilka ośrodków na terenie których – poza końmi – opiekujemy się psami, kotami, osłami, świniami, lamami, kozami, baranami i wieloma innymi. Aktywnie, od wielu lat, wspieramy też finansowo i merytorycznie polskie schroniska i organizacje pro zwierzęce. Sukces naszych działań, to przede wszystkim Ty. Bez Twego wsparcia to, co robimy, nie było możliwe.

Targi wspierają zwierzęta pod naszą opieką oraz pod opieką innych organizacji i schronisk dla bezdomnych zwierząt.

Wstęp na Targi jest zawsze WOLNY od opłat. Na miejscu darowiznę możesz przekazać poprzez wrzutę do zabezpieczonej, oznakowanej puszki lub poprzez terminale płatnicze u naszych aktywistów.   

Odwiedź nas koniecznie!

Najbliższe Targi Dobroczynne

ZBIÓRKA DARÓW

POMÓŻ NAM!

Już 5 marca w krakowskiej Starej Zajezdni – VI edycja Targów Dobroczynnych!

To największa ogólnopolska impreza charytatywna, która łączy w sobie troskę o zwierzęta i o planetę. Każdego dnia napływają do nas paczki wypełnione rozmaitymi przedmiotami: książkami, ubraniami, płytami, filmami, rękodziełem, antykami, które do tej pory zapychały szafy, piwnice i strychy, aby w końcu, prędzej czy później, wylądować na śmietniku, a tym samym zanieczyścić naszą Matkę Ziemię. Te wszystkie rzeczy trafiają w nasze ręce, a my dajemy im drugie życie, odnawiając je, reperując. To wszystko możecie znaleźć na Targach Dobroczynnych i zabrać ze sobą za wrzutę do puszki – całkowity zysk z Targów przeznaczany jest na podopiecznych Fundacji Centaurus – często wiekowe już i schorowane konie, które mogą żyć dzięki ludziom o wielkich, wspaniałych sercach. Targi Dobroczynne to szansa na kolejną porcję owsa, siana, na niezbędne leki, suplementy i opiekę weterynaryjną.

Na Targach Dobroczynnych zyskują wszyscy – planeta, zwierzaki, a także Ty! Jeśli chcesz się poczuć jak prawdziwy poszukiwacz skarbów – koniecznie musisz do nas dołączyć!

Polowanie na unikatowe przedmioty to jednak nie wszystko. Chcemy, byś czuł się wśród nas jak najlepiej, dlatego ugościmy Cię także muzyką na żywo oraz w stu procentach roślinnym poczęstunkiem, dzięki któremu, kto wie, może odkryjesz nowe dla siebie smaki?

A jeśli masz w swoim domu przedmioty, którymi chciałbyś wesprzeć naszą akcję, możesz je przynieść do nas w dniu Targów! Nasi podopieczni z pewnością ucieszą się też z karmy, przysmaków, kocy i posłań!

Oczywiście, dary możesz wysłać również bezpośrednio na nasz folwark!

Fundacja Centaurus
„Targi Dobroczynne”
Szczedrzykowice 10
59-230 Prochowice

Do zobaczenia na Targach!

05.03.2022 – VI edycja Targów Dobroczynnych

Stara Zajezdnia, Kraków

10.00 – startujemy!
W trakcie czekają na Was:
– tysiące przedmiotów do nabycia za wrzutę do puszki
– muzyka grana na żywo
– licytacje wyjątkowych niespodzianek
– wege kuchnia, dania na słono i słodko
18:00 – zakończenie imprezy

TARGOWY TEAM

Tworzymy Targi Dobroczynne od samego początku. Zajmujemy się inicjatywą od jej podstaw, czyli układamy stoły, rzeźbimy wieszaki w drewnie, gotujemy, wypisujmy bileciki, otwieramy paczki, wysyłamy podziękowania, segregujemy, transportujemy, prowadzimy z Wami dialogi na miejscu, piszemy oraz rozdajemy ulotki i petycje, sprzątamy po imprezie. I planujemy kolejną 🙂
ewa
Ewa
prezes Fundacji i główny organizator Targów
przemek
Przemek
koordynator wszystkich miast Targowych
jasmina
Jaśmin
koordynator wolontariatu Targowego
norbert
Norbert
kontakty z Darczyńcami i segregacja paczek

dołącz i wyślij paczkę!

Cokolwiek masz, a nie jest Ci potrzebne,
podaj dalej i chroń z nami naszą planetę!