NASZE DZIAŁANIA WSPIERAJĄ:

polskie konie
bezdomne psy
bezpańskie koty
zwierzęta gospodarskie
schroniska
zwierzęta dziko żyjące

Tworzymy największy azyl dla koni w Europie. Pod naszymi skrzydłami znajdują się jednak wszystkie gatunki zwierząt, które wymagały wsparcia. Prowadzimy kilka ośrodków na terenie których - poza końmi - opiekujemy się psami, kotami, osłami, świniami, lamami, kozami, baranami i wieloma innymi. Aktywnie, od wielu lat, wspieramy też finansowo i merytorycznie polskie schroniska i organizacje pro zwierzęce. Sukces naszych działań, to przede wszystkim Ty. Bez Twego wsparcia to, co robimy, nie było możliwe.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ!

tel. 518 569 487

tel. 518 569 488

NASZE SUKCESY

OCALONYCH KONI
WOLONTARIUSZY
DARCZYŃCÓW
HERBAT

Tworzymy największy azyl dla koni w Europie. Pod naszymi skrzydłami znajdują się jednak wszystkie gatunki zwierząt, które wymagały wsparcia. Prowadzimy kilka ośrodków na terenie których – poza końmi – opiekujemy się psami, kotami, osłami, świniami, lamami, kozami, baranami i wieloma innymi. Aktywnie, od wielu lat, wspieramy też finansowo i merytorycznie polskie schroniska i organizacje pro zwierzęce. Sukces naszych działań, to przede wszystkim Ty. Bez Twego wsparcia to, co robimy, nie było możliwe.

Targi wspierają zwierzęta pod naszą opieką oraz pod opieką innych organizacji i schronisk dla bezdomnych zwierząt.

Wstęp na Targi jest zawsze WOLNY od opłat. Na miejscu darowiznę możesz przekazać poprzez wrzutę do zabezpieczonej, oznakowanej puszki lub poprzez terminale płatnicze u naszych aktywistów.   

Odwiedź nas koniecznie!

Najbliższe Targi Dobroczynne

ZBIÓRKA DARÓW

POMÓŻ NAM!

TARGOWY TEAM

Tworzymy Targi Dobroczynne od samego początku. Zajmujemy się inicjatywą od jej podstaw, czyli układamy stoły, rzeźbimy wieszaki w drewnie, gotujemy, wypisujmy bileciki, otwieramy paczki, wysyłamy podziękowania, segregujemy, transportujemy, prowadzimy z Wami dialogi na miejscu, piszemy oraz rozdajemy ulotki i petycje, sprzątamy po imprezie. I planujemy kolejną 🙂
ewa
Ewa
prezes Fundacji i główny organizator Targów
przemek
Przemek
koordynator wszystkich miast Targowych
jasmina
Jaśmin
koordynator wolontariatu Targowego
norbert
Norbert
kontakty z Darczyńcami i segregacja paczek

dołącz i wyślij paczkę!

Cokolwiek masz, a nie jest Ci potrzebne,
podaj dalej i chroń z nami naszą planetę!